Де купити квіти дешево у Вінниці

Коли наближається свято, у кожного з нас є два варіанти покупки квіткового подарунка – з’їздити до магазину, на ринок або зробити замовлення в інтернет-магазині. Другий варіант зазвичай в пріоритеті, оскільки не вимагає спеціально виділеного часу на поїздку. Крім того, часто ми з рідними або друзями знаходимося далеко один від одного. В такому випадку кур’єрська доставка – єдиний спосіб привітати.

Наш квітковий магазин подбав про те, щоб ви змогли вибрати букет під будь-які свої запити та вартість. У нас ви до будь-якого свята зможете купити недорогі квіти у Вінниці.

5 троянд – той самий букет, котрий прекрасно підійде для побачення з милою дівчиною, або приємно нагадає про почуття. Найбільш зворушливі моменти й події завжди супроводжуються квітами.

букет из 5 красных роз

Один з наших найпопулярніших недорогих букетів – “З тобою”. 11 червоних троянд – це прекрасний подарунок, яким можна привітати і з Днем народження, і з ювілеєм, і у переддень весілля.

букет из 11 красных роз

Окремо хочеться відзначити ще один топ-букет – 15 елітних рожевих троянд у букеті “Королева”. Подарунок підкорить своєю красою та вишуканістю вашу прекрасну половину.

15 розовых роз "Джумилия"

Хочете доповнити букет приємним сюрпризом? Тоді додайте до квітів улюблені солодощі, м’яку іграшку, фрукти або інші подарунки!

Що б ви не вибрали – милу яскраву композицію або шикарний букет зі 101 троянди, винуватець торжества відчує вашу любов і турботу.

Для замовлення квітів телефонуйте
☎ +38(098)388-27-00 (Viber WhatsApp)