Квіти на день закоханих у Вінниці

День закоханих пов’язаний з ім’ям святого Валентина, котрий скріплював в епоху заборон люблячі серця узами шлюбу. Початковий сенс свята зараз майже забутий, а от феєрія романтики та палких почуттів у цей день наповнюють багатьох людей.

Традиційно склалося так, що Джульєтти та Ромео по всьому світу 14 лютого вручають один одному подарунки, солодощі, листівки у вигляді сердець, і звичайно ж, квіти, які є найкращим способом вираження піднесених почуттів. Щоб купити квіти на день закоханих, не зайвим буде знати про те смислове навантаження, яке несуть ті чи інші чудові створіння природи.

заказ цветов на 14 февраля

Ваші ніжні почуття – в кожній квітці

  • Подарунок у вигляді букета “Сто одна троянда” розповість про те, що кохана вам дорога й значуща. Червоні троянди – символ любові та пристрасті; білі, рожеві, кремові – знак ніжної прихильності.
  • Безтурботні ромашки краще підносити, якщо інтерес один до одного тільки починає проявлятися. Ці квіти відобразять щирість намірів та натякнуть на бажання зміцнити зв’язок.
  • Елегантні тюльпани добре підійдуть у тому випадку, якщо жінка серця – ділова жінка. Але ж вона жінка! Тому білі бутони скажуть їй про чистоту почуттів; рожеві підкреслять ваше вміння цінувати сором’язливість і цнотливість обраниці; червоні дадуть зрозуміти, що ви згоряєте від бажання та пристрасті. Питання про жовті тюльпани — особливо цікаве. Цей відтінок вказує на прагнення дарувати тепло й світло, букет жовтих тюльпанів стане гарним побажанням яскравого життя, багатства та благополуччя.
  • Збірні букети з хризантем, еустом, альстромерій та будь-які інші квіти на 14 лютого дадуть настрій на весняні емоції та ознаменують новий етап у стосунках.
заказ цветов на 14 февраля

Букет – це феєрія почуттів та емоцій

Подаруйте букет красиво

Ми підготували для вас найкращі букети у Вінниці – від недорогих квітів до великих розкішних композицій. На вас чекають букети, святкові набори, солодощі, фруктові кошики, м’які іграшки та кульки.

Зробивши замовлення у нашому інтернет-магазині «Роза Він», свій презент ви можете забрати особисто та вручити самостійно. Флористи запакують квіти й зроблять із них ефектну композицію.

Є ще один спосіб дарування: замовити квіти на день закоханих із доставкою додому. Наші кур’єри привезуть букет за вказаною адресою, зі смаком привітають та приємно здивують вашу обраницю. Вибирайте будь-які квіти та зручний спосіб вручення.

Найважливіше у всьому цьому святковому кругообігу подарунків та зізнань — яскраві романтичні переживання та радість.