Квіти на день матері

Квіти на день матері

Що подарувати на День матері

День матері – це чудове, світле свято, що допомагає виразити свої щирі почуття, любов, турботу і подякувати за «подароване» життя. У цей день прийнято дарувати матерям приємні подарунки: солодощі, потрібні речі і, звичайно ж, квіти.

Магазин квітів у Вінниці надає прекрасний асортимент святкових букетів з яскравим і незабутнім оформленням. До будь-якої композиції можна замовити приємне доповнення у вигляді солодощів, повітряних кульок, м’яких іграшок і фруктових кошиків.

Які квіти можна подарувати на день матері

  1. Троянди – звичайно ж, найпопулярніший і безпрограшний варіант для даного свята. Відмінно поєднуватимуться відтінки молочних і персикових бутонів.
  2. Хризантеми – є уособленням мудрості, довголіття, жіночності та благополуччя. Такий букет продемонструє, як ви захоплюєтеся своєю мамою.
  3. Альстромерии – ніжна та невинний квітка, є символом посмішок та удачі. Подарувавши такий букет мамі, ви зможете її здивувати і підняти настрій.
  4. Тюльпани – підходять для сміливих, неординарних дам із вольовим характером.

Однак, якщо в це чудове свято ви перебуваєте далеко від рідного дому, а привітати улюблену маму дуже хочеться, вас виручить кур’єрська доставка у Вінниці «Квітка Він», яка передасть всю вашу любов навіть за 1000 кілометрів.